O nás

Náš príbeh

Za 11 rokov, ktoré pôsobíme sa môžeme pýšiť tisíckami vyliečených chodidiel, množstvom celoslovenských, ale aj medzinárodných uznaní.

A čo je pre nás najdôležitejšie? 

Spokoní klienti a zdravé chodidlá.
To množstvo spokojných klientov, s ktorými zažívame ich vlastné životné príbehy. Klienti, s ktorými sa srdečne objímame, či smejeme sa.
Sme centrum, kde sa snúbi láska s odbornou a profesionálnou prácou.

Úspešnosť zákrokov 98.68%
Neriešiteľné problémy 1.32%
Implementácia moderných postupov 92%
Spokojnosť klientov 99.95%
Pozrite si krátke video zachytávajúce našu prácu.
Click Here

Od nášho začiatku

Každý raz začínal

Dnes
Dnes

Staráme sa o viac ako 3.300 spokojných klientov

2015
2015

Otvorenie nášho špecializovaného centra

Môj sen o vlastnom špecializovanom centre v oblasti pedikúry a odbornej podológie sa stal skutočnosťou. Viacero kolegov pod mojím vedením, 5 pracovísk či pekná recepcia.

2013
2013

Prednášanie, školenie či odborná porota

O starostlivosť nôh začal byť záujem aj zo strany médií a širokej verejnosti. Niekoľko krát ročne radím divákom RTVS v relácii Dámsky klub, porotcujem v celoslovenskej odbornej sútaži pedikérov či školím odborníkov v nových postupoch.

2012
2012

Roky rozletu

Rozširovala som svoje pracoviská, pribúdali kolegovia či mediálne vystúpenia. Začala som školiť odbornú verejnosť, prednášať na rôznych verejných podujatiach pre profesionálov.

2011
2011

Ústav lekárskej kozmetiky

Personál, sestričky aj lekári ma do Ústavu lekárskej kozmetiky prijali ako svoju nevyhnutnú súčasť a začal sa písať krásny príbeh nezištnej spolupráce s pre mňa dôležitými odvetviami, ako je dermatológia a chirurgia.

2010
2010

Svitá na zmenu

Základné Pedikérske vybavenie a zariadenie sa postupne menilo na vysoko profesionáne. Klienti pribúdali rýchlosťou svetla. Rok po otvorení prišla ponuka, ktorá posunula moju kariéru pedikérky o ďalší level nahor.

2009
2009

Prvá prevádzka

Prenajala som si prvý mini priestor. Chcelo to ale viac ako bežnú pedikúru. zaujímali ma nadčasové riešenia komplikovaných problémov. Doma získané vedomosti som preto prehlbovala v okolitých štátoch na seminároch, workshopoch a iných certifikovaných a odborných školeniach.

2009
2009

Začali sme

Moja láska k pedikúre začala pri dobrovoľnej pomoci pacientom v nemocnici. Viac ako 70% ľudí má zanedbané chodidlá. Začala som sa tejto problematike preto venovať viac.

4388 +

Spokojných zákazníkov

6000 +

Ošetrení ročne

5 +

Ambulancií

11 +

Rokov praxe

NÁŠ TÍM

Tím zanietených profesionálov

Podologička a zakladateľka centra Anita Nopp & Co

Anita Nopp

O nás