Manikúra

Manikúra je odborné ošetrenie najvyššej kvality.

laky

✓ Klasická manikúra dámska

✓ Klasická manikúra pánska

✓ Japonská manikúra

✓ Shellac manikúra

✓ Parafínové zábaly

✓ Výživné masky na ruky

Čo je gellack manikúra?

Je to tenká, pružná, ale trvácna a ľahko odstrániteľná manikúra bez nutnosti použitia nechtovej modeláže gélom alebo akrylovým práškom.

Technológia gellackov zaručuje trvácne lakovanie, ktoré vydrží na prírodných nechtoch v priemere 2 – 3 týždne bez olupovania a škrabancov, a to aj pri nešetrnom zaobchádzaní. V našom salóne používame len renomované značky CND Shellac a Victoria Vynn.

Široká škála sýtych, nádherných farieb Vám vyčarí úsmev vždy, keď sa pozriete na svoje ruky. Skombinujte svoju obľúbenú farbu a použite ju aj v rámci pedikúry! Takto budete dokonale zladené.

Čo je Japonská manikúra P – Shine?

Ide o ošetrenie štiepajúcich a oslabených nechtov prípravkom P – Shine na báze včelieho vosku z Japonska tzv. japonské leštenie. Zvyšuje pevnosť nechtov, ich pružnosť, metabolizmus nechtového koreňa a nechtového lôžka. Pôsobí aj ako prevencia proti lámaniu a štiepaniu nechtov. Nechty navyše nadobudnú krásny lesklý vzhľad a sú vyživované.

Ženy, budete sa možno diviť, ale je to vhodná alternatíva aj pre pánov dbajúcich o svoj vzhľad! A čo oslabené nechty na nohách? Samozrejme, P–Shine môžeme aplikovať aj v pedikúre.

Čo je IBX systém?

IBX profesionálne spevnenie prírodného nechtu je absolútnou a jedinečnou novinkou v manikúre.

Tento dvojfázový systém je špeciálne vyvinutý pre:

  • liečbu poškodeného, slabého nechtu, ktorý sa štiepi alebo je po úraze
  • nechty s ryhami a prasklinami na povrchu
  • vyrovnanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa necht stáva hladkým
  • aj k obnove nechtov u klientov, ktorí si nechty obhrýzali

A opäť – ÁNO dá sa aplikovať aj na nechty na nohách a ÁNO aj muži ho môžu u nás vyskúšať.

Prečo parafín?

V zimných mesiacoch sú naše ruky namáhané najviac. Mínusové teploty, mráz, chlad zbavujú našu pokožku svojej elasticity a výživy. Nanesením kvalitného výživného krému a následného aplikovania parafínu budú Vaše ruky nádherne mäkké a do hĺbky vyživované. Doprajte si takýto luxus pre svoje ruky napr. počas pedikúry.

Páni a manikúra?

Áno, áno a ešte raz áno.
Je to absolútne normálny jav a my sme veľmi radi, že postupne vyvraciame fámy o tom, že manikúra, pedikúra či kozmetika sú výsostne ženské záležitosti. Povzbuďte svojho partnera, alebo príďte na ošetrenie spolu. Kým jeden z Vás si užíva pedikúru, druhý si môže skrášlovať ruky u šikovnej manikérky a naopak. Čas, ktorý strávite u nás, bude Váš spoločný zážitok.